پتروشیمی فجر در آستانه ورود به بازار سرمایه

پتروشیمی فجر در آستانه ورود به بازار سرمایه
شرکت پتروشیمی فجربه منظور ورود به بازار سرمایه و عرضه اولیه سهام خود، جلسه‌ معارفه‌‌ای با حضور مدیران و سهامداران در روز دوشنبه برگزار خواهد کرد.

به گزارش نیپنا، در آستانه ورود شرکت پتروشیمی فجر به بورس، جمعی از فعالان بازار سرمایه کشور هفته گذشته در سفری یکروزه از این شرکت بازدید کردند و از نزدیک با روند فعالیت‌های آن آشنا شدند.

در این بازدید یک ‌روزه، علیرضا شمیم مدیرعامل شرکت پتروشیمی فجر به تشریح وضعیت فعلی و برنامه‌های آینده این شرکت پرداخت و با اشاره به مزیت‌های شرکت در بحث فروش و خوراک، به سهامداران اطمینان خاطر داد که بازدهی مناسبی از این سهام به دست آورند.

وی با معرفی بخش‌های مختلف شرکت از جمله واحد برق و بخار، تفکیک و تولید هوای فشرده، تصفیه آب، پساب و خطوط ارتباطی یوتیلیتی تصریح کرد: شرکت پتروشیمی فجر از بعد مالی و مشتری بسیار شفاف و بدون ابهام است.

قرار است جلسه معرفی این شرکت ساعت ۱۴ دوشنبه ۱۲ بهمن، برگزار شود اما هنوز درخصوص عرضه اولیه آن زمان مشخصی اعلام نشده است. در ترکیب سهامداری «فجر» هلدینگ خلیج فارس با مالکیت 69.9درصدی صاحب اصلی بوده و سهام عدالت هم ۳۰درصد مالکیت آن را دارد.

۱۱ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۳۵