انتخاب شرکت بیمه ملت برای ارائه خدمات بیمه تکمیلی درمان اتحادیه در سال 1399

خیلی مهم

اعضاء محترم اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی ایران


با سلام؛
احتراماً با توجه به اعتراضات متعدد اعضاء نسبت به خدمات بیمه تکمیلی و نیز عدم موافقت آن شرکت بیمه در خصوص تأمین درخواست‌های اتحادیه، تصحیح و تغییر مواردی از قرارداد ارائه‌شده که دربرگیرنده تسهیلات برای اعضاء بیمه‌گذار اتحادیه می‌شد، به استحضار می‌رساند، در هفته گذشته همکاری اتحادیه با بیمه قبلی ملغی گردیده و با توجه به بررسی پیشنهادهای واصله از شرکت‌های بیمه، نهایتاً مقرر گردید اتحادیه به‌منظور ارائه خدمات بیمه تکمیلی درمان سال 1399 با شرکت بیمه ملت، قرارداد موصوف را منعقد نماید.

بخشی از مزایای قرارداد کنونی عبارتند از:
1) تاریخ قرارداد حاضر از تاریخ ۱۵ اردیبهشت 1399 الی ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ بوده و کلیه هزینه‌های درمان از تاریخ ۱۵ اردیبهشت قابل پرداخت خواهد بود.
2) فرانشیز بیمه از 20 درصد به ۱۰ درصد کاهش یافته است.
3) دوره انتظار برای کلیه موارد جراحی و زایمان وجود ندارد.
4) قراردادها به تفکیک برای هر شرکت منعقد می‌گردد و هر شرکت مسئولیت پرداخت‌های خسارت و هزینه خود را بر عهده خواهد داشت و بدحسابی یک شرکت پای شرکت دیگر منظور نخواهد گردید.
5) علاوه بر پرسنل شرکت‌ها، کلیه مشاوران و پیمانکاران نیز می‌توانند بر اساس این قرارداد از طرح بیمه تکمیلی بیمه ملت استفاده نمایند.
6) مبلغ پرداختی برای هریک از اعضاء از تاریخ ۱۵ اردیبهشت با احتساب مالیات ارزش‌افزوده ماهانه 1.175.000 ریال است.
نکته مهم: لیست اکسل ارائه‌شده از سوی اعضاء به بیمه پارسیان مورد تأیید شرکت بیمه ملت بوده و خسارات مربوطه به بیمه‌شدگانی که معرفی‌نامه از سوی بیمه پارسیان گرفته‌اند تا تاریخ 31 تیرماه از سوی بیمه پارسیان پرداخت خواهد شد.

بر این اساس از اعضاء محترم اتحادیه درخواست می‌گردد، جهت استفاده از خدمات بیمه و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با دبیرخانه اتحادیه (خانم معیری) تماس حاصل فرمایند.

لینک مراکز طرف قرارداد بیمه ملت

نحوه ارسال خسارت های بیمه تکمیلی درمان اتحادیه در سال 1399

 

باتقدیم احترام
سعید رفیعی فر

دبیرکل


۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۲