آغاز ثبت نام قطعی نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت از ٢٦ بهمن ماه

آغاز ثبت نام قطعی نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت از ٢٦ بهمن ماه
ثبت نام قطعی برای حضور در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از ٢٦ بهمن ماه آغاز می شود.

به گزارش شانا به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت نفت، نقشه جانمایی سالن ها و غرفه های نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، از روز چهارشنبه (٢٣ بهمن ماه) بر روی سایت نمایشگاه به نشانی  www.Iran oil show.Org قابل رویت است.

بر اساس این گزارش، متقاضیانی که تا پیش از این اقدام به پیش ثبت نام کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را دریافت کرده اند، می توانند از ساعت ١٠ صبح روز  شنبه (٢٦بهمن ماه) با مراجعه به سایت نمایشگاه، نسبت به انتخاب محل مورد نظر خود و  ثبت نام قطعی اقدام کنند.

نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی که هرساله در پایان فروردین ماه برگزار می شد، مشکلاتی را برای شرکت کنندگان ایجاد می کرد و از این رو به منظور رفاه حال شرکت کنندگان و ساماندهی مناسب حضور آنها، با تدابیر اتخاذ شده از سوی وزارت نفت و همکاری مرکز توسعه تجارت و شرکت سهامی نمایشگاه های  بین المللی تهران،  نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از تاریخ ١٦ تا ١٩ اردیبهشت ماه ١٣٩٣ برگزار می شود.

باتوجه به نتایج گفتگوهای ایران و ٦ قدرت جهانی که به گشایشی در عرصه تحریمهای نفتی ایران انجامید، پیش بینی می شود نمایشگاه نوزدهم عرصه حضور جدی تر غولهای نفتی در این نمایشگاه باشد.

۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۷:۳۵