عناوین کلیه خبرها

همکاری شرکت ملی نفت ایران و شرکت دولتی اکتشاف نفت فیلیپین
جهان انرژی در 24 ساعت گذشته شاهد تحولات گوناگونی از جمله امضای یادداشت تفاهم همکاری شرکت ملی نفت ایران و شرکت دولتی اکتشاف نفت فیلیپین و اظهار نظر وزیر انرژی روسیه درباره اقدامات احتمالی روسیه و اوپک برای تثبیت قیمت نفت بوده است.
مذاکره برای راه‌اندازی جایگاه‌های کوچک سوخت در تهران
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از مذاکره بین شرکت‌های برند و شهرداری برای راه اندازی جایگاه‌های کوچک سوخت در تهران خبر داد.
انعقاد قرارداد ۵۵۶ میلیون یورویی برای خرید لوله های cra نفتی
مدیر پشتیبانی ساخت و تامین کالای شرکت ملی نفت گفت: برای خرید لوله های cra نفتی با اعتبار ۵۵۶ میلیون یورو قراردادی را منعقد کردیم که در واقع بزرگترین قرارداد خرید جهان در نوع خود است.
فلر پالایشگاه دوم پارس جنوبی خاموش می‌شود
یک مقام مسئول گفت: برای خاموشی فلر پالایشگاه دوم پارس جنوبی پروژه‌ای تعریف شده که از زمان ابلاغ در کمتر از دو سال این فلرها خاموش می‌شوند.
نمایشگاه صنعت پلاستیک ویتنام در شهریور ماه برگزار می شود
هفدهمین نمایشگاه صنعت پلاستیک ویتنام (VietnamPlas) از ۲۲ تا ۲۵ شهریور ماه در مرکز همایش و نمایشگاه سایگون (SECC) برگزار می شود.
اوپک و شیل آمریکا به دنبال همزیستی با قیمت ۵۵ تا ۶۰ دلار هستند
اوپک و فعالان صنعت شیل آمریکا ابتدا یکدیگر را نادیده گرفتند. سپس درگیر رقابتی سخت با همدیگر شدند. در نهایت آنها تصمیم به مذاکره با هم گرفته اند، البته با دستور کارهایی متضاد.
خرید کالاهای پتروشیمی را تجمیع کنید
رییس هیات مدیره انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران به مدیران عامل مجتمع‌های پتروشیمی پیشنهاد داد، خرید کالاهای خود را تجمیع کنند.
ظرفیت اسمی تولید محصولات پتروشیمی امسال به 86 درصد می‌رسد
مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی از هدفگذاری این شرکت برای دستیابی به ظرفیت اسمی تولید 86 درصدی تا پایان امسال خبر داد.
مناقصه میدان نفتی آزادگان تا جمعه آینده برگزار می‌شود
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد، تا قبل از جمعه آینده مناقصه ای برای توسعه میدان نفتی آزادگان برگزار خواهد شد.
توسعه بزرگترین پتروشیمی شمال شرق ایران آغاز شد
مدیرعامل شرکت پتروشیمی خراسان با اشاره به آغاز مطالعات امکان سنجی توسعه فاز دوم پتروشیمی خراسان، اعلام کرد: در صورت بهره برداری از این طرح ظرفیت تولید محصولات پتروشیمی ایران بیش از یک میلیون تن در سال افزایش می یابد.