عناوین کلیه خبرها

جنبش های معنی دار در صنعت وینیل ها
پتروتحلیل- سال ۲۰۱۶ جنبش های معنی داری در صنعت وینیل ها رخ داد که از بسیاری جنبه ها مهم است.
توجه به اشتغال و تولید در صنایع کوچک چاره رشد اقتصادی پایدار
یک عضو اتاق بازرگانی تهران گفت: توجه به بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط موجب رشد اقتصادی خواهد شد، چرا که این بخش بیشترین اشتغالزایی و تولید را به همراه دارد.
شناسایی ۳۰۰ هزار مودی مالیاتی در سال گذشته
تقوی نژاد گفت: با ایجاد پایگاه اطلاعات مودیان مالیاتی و تقویت و افزایش سیستم‌های واحدیابی مکانیزه، روند مبارزه با فرار مالیاتی سرعت یافته و در سال ۹۵ و با تکیه بر اطلاعات این پایگاه، در حدود ۳۰۰ هزار مودی مالیاتی جدید شناسایی و مالیات حقه از آنان اخذ شده است.
کسب رتبه اول از سوی بیمارستان بازرگانان
بیمارستان تخصصی و فوق‌تخصصی بازرگانان از میان 23 مرکز درمانی تحت پوشش مرکز بهداشت شرق تهران، رتبه اول در ارزیابی ترویج تغذیه با شیر مادر را به دست آورد.
فرصت مناسب برای توسعه روابط کارگزاری با نظام بانکی بین‌الملل
پویا جبل‌عاملی، اقتصاددان، با اشاره به مصوبه کارگروه اقدام مالی (FATF) مبنی بر تمدید تعلیق محدودیت‌های ایران می‌گوید که ایران باید از این فرصت بهره گرفته و روابط کارگزاری خود را با بانک‌های دنیا هر چه بیشتر توسعه ببخشد.
امتیاز گنجاندن شرط داوری در قراردادهای تجاری برای اعضای اتاق تهران
در حالی که این روزها ساختمان مرکز داوری اتاق تهران در حال آماده‌سازی برای ارائه خدمات حقوقی و داوری به اعضا و فعالان اقصادی است، شاخ و برگ خدمات‌رسانی این بنای نوپا نیز در حال پر و بال گرفتن است.
ادامه عرضه بی رویه اتیلن در بازار آسیا
اشباع بازار اتیلن به دلیل عرضه بی رویه از سوی فروشندگان آسیایی و غیر آسیایی اتفاق افتاده است.
فساد ریشه‌دار توتال/ فرانسوی‌ها چه امتیازاتی گرفته‌اند؟
در حالی که موضوع فساد و رشوه توتال در ایران به اثبات رسیده، قرار است توسعه فاز۱۱پارس جنوبی در قالب قراردادهایIPC به توتال واگذار شود؛ حال آنکه چارچوب این قراردادها نیز اشکالات متعددی دارد.
نصب تاور2002،2003 پتروشیمی لردگان
تاورساخت داخل 2002،2003 فرایندی (دفع دی اکسید کربن) به ارتفاع 60 متر با تلاش متخصصان پتروشیمی لردگان نصب شد.
دستیابی به توافق جدید در اوپک بسیار دشوارتر از گذشته است
وضعیت بازار نفت به حالت کاهشی برگشته و سرمایه گذاران هیچ عکس العمل مثبتی به توافق ماه گذشته برای تمدید ۹ ماهه توافق کاهش تولید نشان نداده اند.