عناوین کلیه خبرها

قیمت نفت برنت فراتر از 54 دلار
نفت برنت دریای شمال به ارزش 54.2 دلار در هر بشکه معامله شد.
ایران و چک می‌توانند در بخش نفت، گاز و پتروشیمی همکاری کنند
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: ایران و چک می‌توانند در حوزه‌های مختلف از جمله اکتشاف، بهره‌برداری و توسعه میدان‌های نفت و گاز، احداث مجتمع‌های پتروشیمی و غیره با یکدیگر همکاری کنند.
قیمت بنزین در بودجه سال ۹۶ افزایش نمی‌یابد
وزیر نفت با بیان این که افزایش قیمت بنزین در بودجه سال ۹۶ پیش بینی نشده است، گفت: وزارت نفت تاکنون هیچ تصمیمی برای افزایش سوخت در سال ۹۶ اتخاذ نکرده است.
زمزمه هایی برای لغو معافیت مالیاتی صادرات محصولات پایه پتروشیمی / کاهش قدرت رقابت پتروشیمی ها در بازارهای جهانی
ماجرای اختلاف گازی ایران-هند/ اولتیماتوم دوباره گازی به هندی‌ها
معاون شرکت نفت با تشریح اختلافات گازی ایران و هند بر سر توسعه یک میدان مشترک، گفت: اگر در مهلت تعیین شده توافق حاصل نشود، برای توسعه فرزاد B مناقصه برگزار می‌کنیم.
صادرات 21 میلیون تن کالای غیرنفتی از منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: در هشت ماه امسال، 21 میلیون تن کالای غیرنفتی از گمرک پارس جنوبی به ارزش 9 میلیارد و 800 میلیون دلار به خارج از کشور صادر شده است.
رشد شاخص با محور صنایع بزرگ
شاخص کل بورس امروز ۵۱۱ واحد رشد کرد و.معامله‌گران بورس تهران در آخرین روز معاملاتی این هفته شاهد معاملاتی پرحجم در نمادهای معاملاتی بزرگ بودند.
مدیران شرکت نفتی او ام وی اتریش در راه تهران
هفته آینده مسؤولان شرکت او ام وی اتریش برای سفری 3 روزه به تهران می آیند و از برخی مراکز نفتی نیز دیدن خواهند کرد.
دولت واحد پول ایران را از "ریال" به "تومان" تغییر داد/ پیشنهاد حذف یک صفر از پول ملی به مجلس/ مجوز اخذ وام از روسیه صادر شد
براساس موادی از «لایحه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران» که به تصویب هیئت وزیران رسید، واحد پول ایران، تومان و برابر با ۱۰ ریال ‏تعیین شد.‏
وضع تحویل خوراک به خط لوله اتیلن غرب تشریح شد
مدیرعامل پتروشیمی کاویان گفت: با توجه به راه اندازی فاز ٢ این مجتمع اکنون هفت شرکت پتروشیمی در حال دریافت خوراک از خط لوله اتیلن غرب هستند.