تولید صنعت پتروشیمی کشور افزایش می یابد

تولید صنعت پتروشیمی کشور افزایش می یابد
مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت :برآورد می شود که تولید صنعت پتروشیمی تا پایان امسال نسبت به پارسال افزایش داشته باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اوپکس به نقل از خبرنگار نیپنا، قدرت الله فرج پورمدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی امروز (چهارشنبه، 22 آبان ماه) در دومین روز از سی و یکمین اجلاس مدیران عامل صنعت پتروشیمی با اشاره به عملکرد تولید این صنعت در سال گذشته و 6 ماهه امسال اظهار کرد: برآورد می شود که تولید صنعت پتروشیمی تا پایان امسال نسبت به پارسال افزایش داشته باشد.
وی با اشاره اینکه پتروشیمی های مهر، خراسان و لاله بیش از 90 درصد ظرفیت اسمی در 6 ماه نخست امسال تولید داشته اند، افزود: مجتمع های مارون، زاگرس و آریاساسول نیز بالغ بر 110 درصد افزایش تولید نسبت به پارسال داشته اند.
مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی با ارائه راهکارهای پیشنهادی برای رفع تنگناهای تولید صنعت پتروشیمی بر رعایت مسائل اچ اس یی، اشتراک گذاری تجربیات از ابتدای شکل گیری طرح ها، ارتقای فرهنگ همکاری و تعامل بین واحدها، توجه به تعمیر و نگهداشت و بهینه سازی واحدها و ضرورت توجه به ساخت داخل تأکید کرد.
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۳۰