افزایش ۲۴ دصدی فروش «شرانل» در نیمه نخست سال

افزایش ۲۴ دصدی فروش «شرانل» در نیمه نخست سال
شرکت نفت ایرانول از رشد ۲۴ درصدی فروش خود در نیمه نخست سال نسبت به همین مدت در سال گذشته خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اوپکس به نقل از کانال بورس امروز، شرکت نفت ایرانول گزارش عملکرد شهریورماه خود را در سامانه کدال منتشر کرد که بر اساس آن، این شرکت در شش ماهه ابتدایی سال جاری بالغ‌بر هزار و ۷۳۰ میلیارد تومان فروش محصول داشته است.

مطابق با این گزارش، شرکت در ماه مذکور بالغ‌بر ۴۴۱ میلیارد و ۸۹۳ میلیون تومان فروش انواع محصول داشته که این عدد رشد ۲۶ درصدی را نسبت به مردادماه نشان می‌دهد. قابل ذکر است «شرانل» در مردادماه به میزان ۳۵۰ میلیارد تومان فروش انواع محصول داشته است.

نکته قابل توجه در آمار فروش داخلی «شرانل»، جهش ۸۴ درصدی مبلغ فروش شرکت در شهریورماه نسبت به مدت مشابه سال قبل است.

در این بین مبلغ فروش داخلی شرکت ایرانول در شهریورماه برابر با ۳۱۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان گزارش شده که در مردادماه این عدد ۲۳۶ میلیارد تومان اعلام شد ه بود که ۳۳ درصد افزایش یافته است.

همچنین فروش صادراتی ایرانول در شهریورماه بالغ‌بر ۱۲۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بوده که نسبت به مردادماه افزایش و رشد ۱۲ درصدی و نسبت به شهریور سال گذشته رشد ۴۱ درصدی را نشان می‌دهد.

در مجموع «شرانل» از ابتدای سال مالی تاکنون بالغ‌بر هزار و ۷۳۰ میلیارد تومان فروش انواع محصول را به ثبت رسانده است که از این میزان هزار و ۲۸۸ میلیارد تومان به فروش داخلی و ۴۴۲ میلیارد تومان به فروش صادراتی اختصاص یافته است که در کل رشد ۲۴ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می‌دهد.
۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۹