احضار معاون برنامه ریزی هلدینگ خلیج فارس مربوط به رفع ابهامات در پرونده هلدینگ شستان است

احضار معاون برنامه ریزی هلدینگ خلیج فارس مربوط به رفع ابهامات در پرونده هلدینگ شستان است
مدیر روابط عمومی هلدینگ خلیج فارس درباره احضاریه معاون برنامه ریزی هلدینگ خلیج فارس گفت: احضار میثم امیری ربطی به فعالیت ایشان در هلدینگ خلیج فارس ندارد بلکه مربوط به رفع ابهاماتی در خصوص پرونده هلدینگ شستان است.
به گزارش خبرنگار سهام انرژی، جواد گلی مدیر روابط عمومی هلدینگ خلیج فارس در گفتگو با این رسانه، با اعلام این خبر تاکید کرد: احضار میثم امیری معاون برنامه ریزی و توسعه کسب و کار هلدینگ خلیج فارس ربطی به فعالیت ایشان در هلدینگ خلیج فارس ندارد بلکه احضار ایشان به دلیل ابهاماتی است که در پرونده هلدینگ شستان بوده است.
وی در خصوص این احضاریه اعلام کرد: این احضاریه برای رفع پاره ای از توضیحات و ابهامات در پرونده است که انشالله ظرف یک تا دو روز آینده حل و فصل خواهد شد و میثم امیری به محل کار خود باز برمی گردند.
وی با تاکید بر انتشار اخبار گوناگون و حاشیه ای در رسانه ها گفت: در شرکت تجارت صنعت پتروشیمی هیچ گونه احضاریه ایی صورت نگرفته است و فقط این احضاریه برای پرونده هلدینگ شستان بوده است.
از ساعاتی قبل پس از احضار معاون برنامه ریزی هلدینگ خلیج فارس برخی از رسانه ها با حاشیه سازی و اعلام دستگیری گسترده تر اقدام به انتشار و گمانه زنی های متعددی کرده اند که بیشتر آن ها جنبه حدس و گمان دارد.
۲۱ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۵۱