گزارش نحوه انتخاب بیمه‌گر و شرایط قرارداد بیمه تکمیلی درمان اتحادیه در سال 1402

اعضاء محترم اتحادیهبا سلام و احترام؛
همانگونه که مستحضرید، قرارداد بیمه تکمیلی درمان اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی ایران با شرکت بیمه رازی در تاریخ ۱۵ اردیبهشت سال 1402 به پایان می‌رسد. با عنایت به اینکه به دستور هیئت‌مدیره محترم اتحادیه مقرر شد، انتخاب بیمه‌گر برای بیمه تکمیلی درمان مطابق سال گذشته به مناقصه گذاشته شود، لذا شرایط مورد نظر اتحادیه برای شرکت در این مناقصه در قالب یک آگهی به‌صورت رسمی و عمومی در روزنامه ابرار اقتصادی در اسفند ماه سال گذشته منتشر و پیشنهادهایی از سوی شرکت‌های بیمه در پاکت‌های در بسته تا تاریخ 1402/01/21 به دبیرخانه اتحادیه تحویل گردید.
متعاقباً پیشنهادهای دریافتی به همراه کلیه مزایای ارائه شده در آن‌هااعم از نرخ پیشنهادی، تعداد بیمارستان‌های تحت قرارداد، خدمات آنلاین تکمیلی درمان و تسهیلات دیگر، در جلسه کارگروهی با حضور جناب آقایان گلچین(نائب رئیس هیئت مدیره)، منیری (عضو هیئت مدیره)، محی‌الدین (بازرس)، اسعدی(دبیرکل) و ابراهیمی(مدیر روابط عمومی) در تاریخ 1402/01/28 بررسی شد. در نهایت با در نظر گرفتن جمیع جهات و با نظر موافق تمام حاضران پیشنهاد "شرکت بیمه رازی نمایندگی تیز مغز" به عنوان بیمه‌گر تکمیلی درمان اتحادیه از تاریخ 1402/02/15 الی 1403/02/15 با لحاظ افزایش سطح تعهدات و تفاوت نرخ قابل ملاحظه حق بیمه نسبت به سایر پیشنهادهای ارسالی، انتخاب گردید.
بر این اساس به پیوست جدول سطوح تعهدات و خدمات بیمه تکمیلی درمان اتحادیه در سال جاری به همراه اطلاعات تماس نمایندگی شرکت بیمه رازی، فایل اکسل جهت تکمیل لیست اسامی و فرم تحویل رسید مدارک پزشکی جهت مزید استحضار ایفاد می‌گردد.

 

 

با تقدیم احترام
فریدون اسعدی
دبیرکل۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۵:۴۵
تعداد بازدید : ۲,۰۴۶