افتتاح مرکز تحقیقات افزودنی های پلاستیک باسف در سوئیس

افتتاح مرکز تحقیقات افزودنی های پلاستیک باسف در سوئیس
مرکز تحقیقاتی شرکت باسف موسوم به مرکز کاربردی (اروپا، خاورمیانه و آفریقا) برای افزودنی های پلاستیک است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اوپکس به نقل از پایگاه اینترنتی پلاستیک نیوز یوروپ ، شرکت باسف، غول صنایع شیمیایی آلمان، در تاریخ 11 ژوئن امسال از افتتاح یک مرکز تحقیقات افزودنی های پلاستیک جدید در Kaisten سوئیس خبر داد.
مرکز یادشده موسوم به مرکز کاربردی EMEA (اروپا، خاورمیانه و آفریقا) برای افزودنی های پلاستیک (EMEA application centre for plastic additives ) است.
تاسیسات جدید که در داخل سایت تولید شرکت باسف قرار دارد؛ شامل یک اکسترودر کامپاندینگ (compounding extruder)، خطوط فیلم استرچ (stretch film) و نوار (tape) و همچنین یک واحد قالب گیری تزریقی (injection moulding) با قابلیت شبیه سازی تولید پلیمر و فناوری فرآوری (processing technology) است.
بنا بر اعلام شرکت باسف، تاسیسات یادشده می تواند با ترکیب اتوماسیون هوشمند فرآیند (intelligent process automation) و تخصص موجود به افزایش کیفت انواع پلاستیک های تولیدی بینجامد.
مرکز جدید می تواند در سطح منطقه ای به عنوان پشتیبان فنی به ارائه خدمات به مشتریان در حوزه هایی مانند تولید پلیمر، مستربچ (masterbatch) و مسائل فرآوری (processing issues) بپردازد.
این تاسیسات همچنین به عنوان مرکز جهانی تحقیقات شرکت باسف با تمرکز بر صنایع خودروسازی، فیلم (film) و نوار (tape) به فعالیت می پردازد.
باسف می گوید: تجهیزات موجود در این تاسیسات می تواند به طور دقیق فرآیندهای تولید تجاری را شبیه سازی کند. از طرفی لابراتوار آزمایش می تواند به ارزیابی دقیق پایدار سازی فرآوری (processing stabilisation)، پایدار سازی سبک (light stabilisation) و پایدارسازی بلند مدت (long term stabilization) یا عملکرد تاثیری (effect performance) افزودنی ها بپردازد.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۵۳
نیپنا |