اجرای ۱۶ میلیارد دلار پروژه از سوی پتروپارس بی‌نظیر است

مدیرعامل پیشین پتروپارس اجرای ۱۶ میلیارد دلار پروژه از سوی این شرکت در طول ۲۰ سال را رکورد ارزشمندی دانست و گفت: این شرکت، ۱۱ فاز پارس جنوبی را به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم توسعه داده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اوپکس، حمید اکبری امروز (چهارشنبه، ۲۴ بهمن‌ماه) در آیین معارفه حمیدرضا مسعودی به‌عنوان مدیرعامل شرکت پتروپارس، از پتروپارس به‌عنوان شرکتی در سطح شرکت‌های بین‌المللی نام برد و افزود: پتروپارس که مجموعه‌ای حرفه‌ای و مدرن به شمار می‌آید، به دلیل فعالیت مشترک با شرکت‌های خارجی به سازمانی رو به رشد و بین‌المللی بدل شده است.

وی به ظرفیت‌های ایجادشده در شرکت پتروپارس اشاره کرد و با بیان اینکه این شرکت می‌تواند همپای شرکت‌های بزرگ جهانی به رقابت بپردازد، تصریح کرد: پتروپارس در همه پروژه‌هایی که اجرا کرده، توانسته رضایت کارفرما را به همراه داشته باشد.

مدیرعامل پیشین پتروپارس، تعهد، عملگرا بودن و داشتن سازمان منعطف را از ویژگی‌های مثبت شرکت پتروپارس عنوان کرد و افزود: امیدوارم آقای مسعودی با همه ویژگی‌های که از شرکت پتروپارس عنوان شد در کارش موفق باشد.

اکبری با اشاره به اینکه شرکت پتروپارس در طول فعالیت ۲۰ ساله او، ۱۱ فاز پارس جنوبی را به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم توسعه داده، اظهار کرد: شرکت پتروپارس، بیشترین سهم را در توسعه میدان مشترک گازی پارس جنوبی به‌عنوان پیمانکار داشته است.

اکبری، نتیجه طرح‌هایی را که از سوی شرکت پتروپارس اجرا شده، تولید روزانه ۳۱۱ میلیون مترمکعب گاز (۱۱ میلیارد فوت مکعب) و ۵۰۰ هزار بشکه میعانات عنوان کرد و گفت: بیش از ۱۶ میلیارد دلار در پتروپارس کار انجام شده که رکورد ارزشمندی است.

مدیرعامل پیشین پتروپارس با تاکید بر اینکه پتروپارس از داشتن مدیران ارزشمند، خبره و افراد متعهد غنی است و می‌تواند مسئولیت‌های سنگین‌تری را به‌عهده بگیرد ابراز امیدواری کرد روزهای خوب و روشنی برای پتروپارس در انتظار باشد.

آیین تودیع حمید اکبری و معارفه حمیدرضا مسعودی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت پتروپارس با حضور مسعود کرباسیان، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، آیدین ختلان، دستیار ارشد وزیر نفت، محمد مشکین‌فام، مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس، سید صالح هندی، مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران و جمعی از مدیران مجموعه نفت در سالن نشست‌های شرکت پتروپارس برگزار شد.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۲۰
شانا |