اطلاعیه اول - پیش ثبت نام بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

اطلاعیه اول


اعضاء محترم اتحادیه
 
با سلام؛
احتراماً به اطلاع می‌رساند، پیش ثبت‌نام بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از تاریخ 1399/5/22 لغایت 1399/5/27 از طریق سایت این نمایشگاه به نشانی

www.iran-oilshow.ir انجام خواهد شد. در این رابطه مقتضی است، اعضاء محترم در تاریخ تعیین‌شده به قسمت ثبت‌نام سایت نمایشگاه مراجعه نموده و پیش ثبت‌نام را انجام دهند و در قسمت «عضو کدام انجمن می‌باشید» اتحادیه OPEX را انتخاب نمایید و همچنین در انتخاب گروه کالایی اگر زمینه فعالیت مرتبط وجود نداشت گزینه سایر محصولات (OTHER PRODUCTS) را انتخاب نمایید. همچنین نسبت به ارسال درخواست کتبی به نشانی mail@opex.ir یا شماره فکس 88508250-021، اعلام حداقل متراژ موردنیاز و معرفی نماینده تام‌الاختیار جهت مشارکت در نمایشگاه حداکثر تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ 1399/05/27 اقدام فرمایید. شایان‌ذکر است، این نمایشگاه در صورت اخذ مجوزهای مربوطه از ستاد ملی مبارزه با کرونا و نهاد های ذیربط با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مصوب ستاد ملی مبارزه با کرونا و شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار خواهد شد.
تاریخ فعلی برگزاری نمایشگاه 20 الی 23 شهریور 1399 می باشد.
از متقاضیان گرامی تقاضا می‌شود، پروتکل های بهداشتی مبارزه با بیماری کرونا مندرج در سایت این نمایشگاه را به‌دقت مطالعه نمایند. همچنین تکمیل فرم پیش ثبت‌نام به‌صورت کامل الزامی است. به فرم‌های ناقص و اطلاعات ناموثق ترتیب اثر داده نخواهد شد.
به‌منظور تکمیل این فرم، متقاضیان می‌توانند راهنمای پیش ثبت‌نام در منوی ثبت‌نام مطالعه نمایند. ضمناً این فراخوان صرفاً جهت محاسبه فضای تقریبی اتحادیه بوده و به‌منزله ثبت‌نام و قطعیت حضور در نمایشگاه نیست؛ بنابراین ضرورت دارد تا با توجه به محدودیت در فضای نمایشگاه و حجم زیاد درخواست‌های اعضاء، به اعلام حداقل متراژ بسنده شود.


نکات مهم:

• توجه داشته باشید به علت حجم بالای ثبت‌نام‌ها، احتمال کندی سایت و یا کامل نشدن پیش ثبت‌نام وجود دارد؛ لذا درخواست می‌گردد، در ثبت‌نام خود به‌دقت عمل نمایید و در آخر ایمیل تأییدیه دریافت نمایید.
• درصورتی‌که در تاریخ مشخص‌شده پیش ثبت‌نام شرکت‌ها در سایت نمایشگاه انجام نشود، اتحادیه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال عواقب ناشی از عدم ثبت‌نام متقاضیان نخواهد داشت و فضا به آن شرکت تعلق نمی‌گیرد.
• متراژ درخواست شده از سوی شرکت‌ها با توجه به محدودیت‌های نمایشگاه و درخواست‌ها موردبررسی قرارگرفته و در صورت موجود بودن ظرفیت سالن‌ها متراژ موردنظر تخصیص خواهد یافت، در غیر این صورت متراژ درخواست شده از سوی متقاضی تعدیل می‌شود.
• با توجه به فرصت کم باقیمانده تا برگزاری نمایشگاه احتمال تغییر تاریخ برگزاری از طرف وزارت نفت وجود دارد.
اعضاء محترم می‌توانند جهت کسب اطلاع بیشتر در این زمینه با آقای ابراهیمی روابط عمومی اتحادیه تماس حاصل فرمایند.

با تقدیم احترام
سعید رفیعی فر
دبیرکل

۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ۱۷:۰۰