قدردانی نمایندگان مجلس از عملکرد مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش

قدردانی نمایندگان مجلس از عملکرد مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش
فریدون عباسی؛ رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و اعضای دیگر این کمیسیون از دستاوردهای شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران و شکوفایی این صنعت در زمان تحریم، طی نامه ای خطاب به علیرضا صادق آبادی؛ مدیرعامل این شرکت قدردانی کردند.
 
 
 
نامه نمایندگان به شرح ذیل است:
 
بسمه تعالی
جناب آقای مهندس صادق‌آبادی، معاون وزیر و مدیرعامل محترم شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران 
پس از مشاهده مجاهدت‌های صورت گرفته و بازدید از دستاوردهای سترگ صنعت پالایشی کشور در استان هرمزگان، بر خود واجب دانستیم تا به سبب جلوگیری از خام‌فروشی، ایجاد رونق در صادرات فرآورده‌های نفتی، ارتقا کیفیت بنزین و نفت گاز مطابق استانداردهای روز جهانی، گشایش بازارهای جدید، ارزآوری کم‌سابقه، نهادینه شدن نهضت پالایشگاه‌سازی داخلی و برافراشته نگاه داشتن پرچم مقدس ایران اسلامی در محضر جهانیان به شما و همکاران‌تان خداقوت عرض کنیم.
بی‌تردید دستیابی به چنین دستاوردهای ارزشمندی در شرایط تحریم‌های ظالمانه کار ساده‌ای نبوده است و نباید به سادگی از کنار نقش صنعت پالایشی کشور در گذر از دشواری‌های سال‌های اخیر گذشت. بی‌شک تحمل مرارت‌های تولید و تامین پایدار بنزین کشور را به نقطه قوت رساند و این دستاورد مرهون تلاش پیوسته و پیگیر صنعتگران نفت و سایر نیروهای داخلی است که در سخت‌ترین شرایط عملیاتی و به شوق رهایی و خوداتکایی، آستین همت برای رشد و بالندگی سرزمین خویش بالا زدند و ایران را نه تنها به خودکفایی رساندند که به یکی از صادرکنندگان بنزین جهان بدل کردن.
ضمن آرزوی توفیق روزافزون بار دیگر خدمات ارزشمند و جانفشانی شما و سایر خدمتگزاران خدوم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را پاس می‌داریم و سلامتی و بهروزی را برای شما و خانواده محترم‌تان از درگاه حضرت حق خواستاریم.
پیروز و سربلند باشید
۸ خرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۱۵