گزارش نحوه انتخاب بیمه‌گر و شرایط قرارداد بیمه تکمیلی درمان اتحادیه در سال 1401

اعضاء محترم اتحادیه


با سلام و احترام؛
همانگونه که مستحضرید، قرارداد بیمه تکمیلی درمان اتحادیه صادرکنندگان فرآورده¬های نفت، گاز و پتروشیمی ایران با شرکت بیمه البرز در تاریخ ۱۵ اردیبهشت سال 1401 به پایان می‌رسد. با عنایت به اینکه به دستور هیئت¬مدیره محترم اتحادیه مقرر شد، انتخاب بیمه‌گر برای بیمه تکمیلی درمان مطابق سال گذشته به مناقصه گذاشته شود، لذا شرایط مورد نظر اتحادیه برای شرکت در این مناقصه در قالب یک آگهی به صورت رسمی و عمومی در روزنامه ابرار اقتصادی در فروردین¬ماه سال جاری منتشر و پیشنهادهایی از سوی شرکت های بیمه در پاکت¬های در بسته تا تاریخ 1401/01/21 به دبیرخانه اتحادیه تحویل گردید.
متعاقباً پیشنهادهای دریافتی به همراه کلیه مزایای ارائه شده در آنها اعم از نرخ پیشنهادی، تعداد بیمارستان¬های تحت قرارداد، خدمات آنلاین تکمیلی درمان و تسهیلات دیگر، در جلسه¬ کارگروهی با حضور جناب آقایان فخاری (نایب رئیس هیئت¬مدیره اتحادیه)، کریمی (عضو هیئت مدیره اتحادیه)، هاشمی (بازرس اتحادیه)، و رفیعی فر (مشاور هیئت مدیره اتحادیه) در تاریخ 1401/01/21 بررسی شد. در نهایت با در نظر گرفتن جمیع جهات و با نظر موافق تمام حاضران پیشنهاد "شرکت بیمه رازی نمایندگی تیزمغز" به عنوان بیمه گر تکمیلی درمان اتحادیه از تاریخ 1401/02/15 الی 1402/02/15 با لحاظ افزایش سطح تعهدات و تفاوت نرخ قابل ملاحظه حق بیمه نسبت به سایر پیشنهادهای ارسالی، انتخاب گردید.
بر این اساس به پیوست جدول سطوح تعهدات و خدمات بیمه تکمیلی درمان اتحادیه در سال جاری به همراه اطلاعات تماس نمایندگی شرکت بیمه رازی، فایل اکسل جهت تکمیل لیست اسامی و فرم تحویل رسید مدارک پزشکی جهت مزید استحضار ایفاد می گردد.

با تقدیم احترام
فریدون اسعدی
دبیرکل


۳۱ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۳۷
تعداد بازدید : ۱,۵۸۹